{{ctrl.notification}}
چگونه تور مشهد از شیراز ارزان بخرم؟

تور مشهد از شیراز یکی از تورهای محبوب از مبدا استان فارس می باشد. تقاضا برای خرید این تور هر ساله در ایام عید نوروز و یا مراسم مذهبی تاسوعا، عاشورا و ماه صفر افزایش پیدا می کند به همین دلیل مسافران زیادی تمایل دارند راههایی برای خرید ارزان تر را جست و جو کنند اما آیا با توجه به ترافیک موجود برای خرید این تور و رقابت سایت های فروش هتل و پرواز و بلیط های ریلی اجازه می دهد تا تور ارزانتری خریداری کنید؟ با من نسرین معینی کارشناس جامعه گردشگری ایران در این مقاله همراه باشید تا پیشنهاداتی برای خرید مناسب تر عنوان کنم.

خرید تور مشهد هوایی از شیراز در بهترین زمان

بسیاری از افراد تصور می کنند گرانترین راه برای سفر خرید بلیط هواپیما است اما چه دلایلی وجود دارد که این فرضیه را رد می کند؟ واقعیت اینجاست گاهی تور مشهد از شیراز با قطار بسیار گران تر از تور مشهد از شیراز هوایی می باشد. قطارهای پنج ستاره و چهار ستاره اغلب هزینه ای معادل و یا بیشتر از هواپیما دارند با این تفاوت که زمان بیشتری را در مسیر هستند و این شیوه برای مسافران سخت پسندی که مشکلات قلبی و فوبیای ارتفاع دارند توصیه می شود. حتی فرض را بر این بگیریم که با قطار سه ستاره و دو ستاره سفر کنیم مشکلات بعدی همچنان حل نشده باقی است. یکی از این مشکلات زمان حداقل دوبرابر اقامت شما در شهر مقصد نیاز است، تا بتوانید مسیر رفت و برگشت را با آرامش طی کنید این در صورتی است که سفر رفت و برگشت با هواپیما مجموعا 6 ساعت از وقت شما را خواهد گرفت. مشکل بعدی رزرو هتل و ساعات تحویل و پذیرش اتاق است. تصور کنید که راس ساعت ۱۲ ظهر اتاق به مسافران واگذار می شود و در ساعت ۲ ظهر هر روز تخلیه می شود. رزرو بلیط هواپیما متناسب با این ساعت ها اغلب آسان تر است و مانع از اتلاف هزینه های رزرو هتل می شود.

در اینجا این نکته را بخاطر داشته باشید همیشه ارزانترین تور مشهد مناسب ترین گزینه نیست. زیرا به دلایلی که در بالا ذکر شد شاید در بسته تور پیشنهادی شما قیمت پروازها در ارزانترین حالت قرار داشته باشند. ارزان بودن پرواز اغلب در روزهای کم مسافر به دلایلی خاص است که باید بررسی شوند و یا ساعت هایی که برای شما بار مالی مضاعف در قسمت های دیگر سفر به همراه دارد. به عنوان مثال ساعت رفت شما در ساعت ۱۰ شب به معنای از دست دادن یک روز کامل در سفر است در حالی که شما هزینه یک روز هتل را پرداخت کرده اید و تنها شب را در آن سپری می کنید. بلیط هواپیما برگشت شما نیز ساعت ۸ صبح است که یک روز اقامت دیگر شما در شهر مقصد و هتل از بین می رود و این همان هزینه و بار مالی اضافی است که با عنوان ارزانی سفر شما را از بین می برد.

با توجه به مواردی که ذکر شد پس چگونه یک تور مشهد از شیراز هوایی ارزان بخریم؟ توصیه می شود برای این سفر از ماه قبل برنامه ریزی کنید تا بتوانید ارزانترین پرواز را در بهترین زمان خریداری کنید و یا اگر اعتقادی به سفر با برنامه ریزی ندارید همیشه چمدان آماده داشته باشید تا بتوانید پروازهای چارتری ارزان لحظه آخری را خریداری کنید و سفر نمایید.

 

تور مشهد ارزان از شیراز

 

تور مشهد از شیراز با قطار

همان طور که عنوان شد سفر با قطار اغلب برای اشخاص با روحیه و وضعیت جسمانی خاص و یا افرادی آسان گیر که با قطارهای دو ستاره و معمولی سفر می کنند کاربرد دارد. هرچند تفاوت هزینه در سفر با یک قطار معمولی و قطارهای پنج ستاره و چهار ستاره چشمگیر است اما به هر حال این شیوه سفر در تمام دنیا امن ترین راه سفر شناخته شده است. تور مشهد از شیراز با قطار در استان فارس نیز محبوب و شناخته شده است این در حالی است که تور کیش و قشم این قابلیت را ندارد به همین دلیل مسافران ترجیح می دهند لذت سفر ریلی و تماشای مناظر موجود در مسیر را نیز تجربه نمایند. همچنین تور مشهد از شیراز با قطار به صورت گروهی بسیار جذاب و ارزان تمام خواهد شد. خرید کوپه های قطار برای یک گروه دوست یا خانواده و ساعت ها بگو و بخند تجربه ای متفاوت و بدون دغدغه رانندگی یا ترس از ارتفاع و سقوط است که به گفته برخی ارزش تحمل زمان طولانی مسیر را دارد.

قطار های پنج ستاره فدک، رجا، زندگی با امکانات کامل و پذیرایی عالی اغلب رضایت مسافران را جلب می کند هرچند این قطارها قابل قیاس با دیگر قطارهای پنج ستاره در دنیا نیستند. بهترین قطار پنج ستاره دنیا متعلق به هندوستان با فضای داخلی راحت و شبیه به خانه ای کوچک است که از مسیری زیبا عبور می کند و سفر با این قطار به مراتب لذت بخش تر از سفر با هواپیما است.

همچنین خوب است بدانیم مسافرانی که با قطارهای معمولی تور مشهد از شیراز را رزرو می کنند اغلب تمایلی به رزرو هتل های پنج ستاره یا چهار ستاره گران قیمت نشان نمی دهند. پس بهتر است اپراتورهای فروش تور نیز توجه داشته باشند که پیش از ارائه پکیج تور از سطح مالی و معیشتی شخص رزرو کننده اطلاعاتی کسب کنند تا بتوانند بهترین گزینه با موقعیت وی را پیشنهاد دهند. خوشبختانه مشهد با وجود واحدهای اقامتی متنوع و ارزان بهترین شهر برای رزرو تور برای تمام اقشار جامعه است. در این شهر علاوه بر هتل های پنج ستاره مجلل هتل های سه ستاره بسیار با کیفیت و یا حتی سوئیت های ارزان قیمت و شیک زیادی وجود دارد که می توان در پکیج ها به همراه بلیط های قطار گنجاند. همچنین توصیه می شود اغلب سوئیت هایی پیشنهاد شوند که در زمان تحویل و تخلیه اتاق انعطاف بیشتری نشان می دهند. مسافران نیز بهتر است این نکته را مد نظر قرار دهند که رزرو تور مشهد از شیراز در ماههای خلوت و کم مسافر موجب می شود سوئیت ها و هتل های کوچک انعطاف بیشتری در قیمت نهایی و ساعات تخلیه و تحویل نشان دهند. بنابراین بهتر است در ماه سفر خود نیز تجدید نظری داشته باشید.

 

خرید ارزان ترین تور آنلاین مشهد از شیراز

برای خرید ارزان ترین تور آنلاین مشهد از شیراز می توان با مراجعه مستقیم به سایت آژانس هواپیمایی سیار سیر به آدرس www.Sayarseir.ir  بدون واسطه و با انتخاب خود، تور مشهد را به صورت آنلاین رزرو نمایید. و در صورت هرگونه سوال یا مشکل با شماره های پشتیبانی آژانس 07132286411 تماس بگیرید. 

date_range سه شنبه 29 بهمن 1398 remove_red_eye 729 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09373873111
07132288761
ثبت نظر
chat 0